Galatasaray voleybol takımlarında 3 corona virüs vakası

Galatasaray, erkek voleybol takımında bir oyuncunun, kadın voleybol takımında da teknik ekipten iki kişinin corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Galatasaray voleybol takımları da yeni sezona hazırlanırken Galatasaray HDI Sigorta Erkek ve Galatasaray HDI Sigorta Kadın voleybol takımlarına yapılan testler sonucunda üç pozitif vakaya rastlandı.

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nda bir oyuncuda Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı’nda ise teknik ekipten iki kişide corona virüsüne rastlandı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Galatasaray HDI Sigorta Erkek ve Galatasaray HDI Sigorta Kadın takımlarımıza, sponsor hastanelerimizin katkılarıyla COVID-19 PCR testleri yapılmıştır. Testler sonucunda erkek takımımızda bir oyuncumuzda, kadın takımımızda ise teknik ekibimizden iki kişide pozitif bulguya rastlanmıştır. Oyuncumuz ve teknik ekip personellerimiz izolasyona alınmış olup gözetim altında bulunmaktadırlar.”

About bahishaber24

Check Also

Mustafa Cengiz: Galatasaray bu ülkeye voleybolu getirdi

Mustafa Cengiz: Galatasaray bu ülkeye voleybolu getirdi

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nın yeni transferleri için düzenlenen imza …

Translate »