Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nda 18 corona tespit edildi

Süper Lig’de artan vakalar, ING Basketbol Süper Ligi’de Gaziantep ekibinin 5 oyuncusunun coronaya yakalanmasının ardından ertelenen maçtan sonra bu kez Kadınlar Basketbol Ligi’ne de corona bulaştı! Fenerbahçe yaptığı açıklamada toplam 18 pozitif sonucun elde edildiğini duyurdu.

Fenerbahçe Kadın Basketbol şubesinde 14 sporcu ve 4 personelin corona virüsü testlerinin pozitif çıktığı açıklandı.

Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde;

“Kulübümüz, daha önce yaptığı açıklama ile Fenerbahçe Öznur Kablo Kadın Basketbol Takımımızdan 4 oyuncumuz ve 1 teknik ekip personelimizin test sonuçlarının pozitif olduğunu kamuoyuna duyurmuştu.

Yeni test sonuçlarına göre A Takımımızdan 2 oyuncumuz ile 1 idari personelimizin daha test sonuçlarının pozitif olduğu netleşmiştir.

Fenerbahçe Gelişim Takımımıza yapılan tanı testi sonuçlarına göre de; Gelişim Takımımızdan 8 oyuncumuz ile 2 teknik ve idari ekip personelimizin test sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir.

Toplamda pozitif tanısı alan 14 oyuncumuz ile 4 teknik ve idari ekip personelimiz ev izolasyonuna alınarak tedavilerine başlanmıştır.

Konu hakkında gelişme oldukça tekrar kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır.”

İLGİLİ HABER Gaziantep Basketbol`da 11 corona | Fethiye maçı ertelendi Gaziantep Basketbol`da 11 corona | Fethiye maçı ertelendi

İLGİLİ HABER Frutti Extra Bursaspor`da 1'i oyuncu toplam 2 corona vakası Frutti Extra Bursaspor`da 1’i oyuncu toplam 2 corona vakası

About bahishaber24

Check Also

Chris Jones, Maccabi’ye transfer oldu

Chris Jones, Maccabi’ye transfer oldu

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Maccabi FOX Tel Aviv, Frutti Extra Bursaspor´dan Chris Jones´u transfer ettiğini …

Translate »