Falcao: “Borcum var, o borcu ödeyeceğim”

Galatasaray’da 52 gün formasından uzak kalan ve dönüşü muhteşem olan Radamel Falcao sarı-kırmızılı takımın şampiyonluğa ulaşması için elinden geleni son ana kadar yapacağı ifade etti.

Galatasaray’da forma giydiği 39 maçta 19 golün altına imza atan Radamel Falcao, sakatlıktan döndükten sonra sarı-kırmızılı takıma büyük bir katkı sağladı.

Galatasaray’ın şampiyonluk yolundaki en büyük kozlarından biri haline gelen ve taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmaya başlayan Radamel Falcao, sarı-kırmızılı taraftarlara da söz verdi.

Galatasaray’ın Türkiye’nin en büyük camiası olduğunu ve sarı-kırmızılı taraftarların kendisine her zaman sahip çıktığını ifade eden Falcao, “Hem takım arkadaşlarım hem de hocamız Fatih Terim bana her zaman sahip çıktı, yanımda oldu, desteklerini hissettirdi. Talihsizlik sakatlıklar yaşadım ve bu süreç artık geride kaldı. Galatasaray’a ve büyük taraftarına bir borcum var, şimdi sıra bu borcu ödemeye geldi” şeklinde konuştu.

Forma giydiği 8 maçta toplam 650 dakika sahada kalıp 8 gol atan 35 yaşındaki Radamel Falcao, ortalama 81.3 dakikada 1 gol sevinci yaşadı. Falcao’nun performansını yorumlayan Şansal Büyüka, “Bu Falcao normal bir adam değil. Golcünün kralı desem, az kalır. Adam golün ve golcünün imparatoru” dedi.

Falcao’nun annesi Carmenza Zarate, “Oğlumun oynadığı her maçta sanki ben doğum yapıyorum. En son Sivas maçında oğlum penaltıyı atmaya giderken bacaklarım titriyordu”

About bahishaber24

Check Also

Ajdin Hasic: "Kendime güveniyorum"

Ajdin Hasic: “Kendime güveniyorum”

Beşiktaş’ın ara transfer döneminde Ümraniyespor’a kiralık olarak gönderdiği Ajdin Hasic idmanlardaki başarılı performans ile Teknik …

Translate »