Eczacıbaşı VitrA, CEV Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçında İtalya ekibi Unet e-work Busto Arsizio’e 25-23, 25-22, 25-22 ve 28-26’lık setlerle 3-1 mağlup olarak organizasyona veda etti. İlk maçı da 3-1 kazanan Unet e-work Busto Arsizio, yarı finalde VakıfBank’ın rakibi oldu.
Yarı final ilk maçları 16 ve 18 Mart, rövanşları ise 23 ve 25 Mart’ta yapılacak.
GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ![Röportajlar, insan hikayeleri, belgeseller… Binlercesi YouTube kanalımızda.](https://bahishaber24.com/wp-content/uploads/2020/04/efeler-ligi-nde-22-hafta-tamamlandi-5e889ae02d2f1.jpg)
![Habertürk Whatsapp Hattı](https://bahishaber24.com/wp-content/uploads/2021/01/meliha-ismailoglu-tokyo-olimpiyatlari-nda-ilk-hedefimiz-gruptan-cikmak-5fff0647cfdf5.png)
YORUMLAR
Yorum kurallarını okumak için tıklayınız!GÖNDER Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.