Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, “Pozitif Kurumsal Çağrı Merkezi, kadın voleybol takımımızın sponsoru oldu. Pozitif Kurumsal, 2020-2021 sezonu boyunca Misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadele eden takımımızın formasında yer alacak.” denildi.
beşiktaşGÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ![Röportajlar, insan hikayeleri, belgeseller… Binlercesi YouTube kanalımızda.](https://bahishaber24.com/wp-content/uploads/2020/04/efeler-ligi-nde-22-hafta-tamamlandi-5e889ae02d2f1.jpg)
![Habertürk Whatsapp Hattı](https://bahishaber24.com/wp-content/uploads/2020/04/efeler-ligi-nde-22-hafta-tamamlandi-5e889ae1285b3.jpg)
YORUMLAR
Yorum kurallarını okumak için tıklayınız!GÖNDER Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.