Rıdvan Dilmen: “Atiba, geriye dönen Alex oldu”

Rıdvan Dilmen, Denizlispor’a karşı takımının ilk golünü atan Atiba Hutchinson’ın Sergen Yalçın ile birlikte ofansif olarak kendini çok geliştirdiğini söyledi.

Dilmen, Atiba’nın oyunun iki yönünde de etkili olduğunu söylerken, “Geriye dönen Alex, Atiba. Gol pozisyonlarına giriyor, savunmaya da geliyor. Josef de Souza, olumlu olarak beni şaşırttı, fizik olarak iyi.” yorumunu yaptı.
Beşiktaş’ın farklı bir görüntüye kavuştuğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, “Sergen hoca, top rakipteyken de futbol olduğunu anlamış. Son 5 dakika dışında her oyuncu topa pres yaptı ve topu çabuk kazandılar. Beşiktaş’ın bu sene Sergen hoca ile görmediğimiz görüntüsüydü bu.” diye konuştu.

Penaltıyı da değerlendiren yorumcu, “Penaltıda bizim gördüğümüz açıdan dışarıda gibi ama VAR’da görmüşlerdir, muhtemelen çizgidedir.” dedi.

“ATIBA’NIN FARKLI BİR ROLÜ VAR”

Metin Tekin ise, “Atiba’nın ileride farklı bir rolü var. Rachid Ghezzal’ı pek göremedim. Vincent Aboubakar tabii ki faydalı olacaktır, nazar değmesin sakatlık problemini aşmış gibi görünüyor.” yorumunu yaptı.

About bahishaber24

Check Also

Ajdin Hasic: "Kendime güveniyorum"

Ajdin Hasic: “Kendime güveniyorum”

Beşiktaş’ın ara transfer döneminde Ümraniyespor’a kiralık olarak gönderdiği Ajdin Hasic idmanlardaki başarılı performans ile Teknik …

Translate »