Mustafa Şentop’tan Lewis Hamilton’a imalı kutlama: ‘Pist çok iyiymiş değil mi şampiyon?’

9 yıl sonra İstanbul’da düzenlenen Formula 1 Grand Prix’sini kazanarak 7. dünya şampiyonluğunu ilan eden Lewis Hamilton, kupasını TBMM Başkanı Mustafa Şentop’tan aldı. Şentop, yarıştan önce pistten şikayetçi olan Hamilton’a imalı bir tebrikte bulundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Formula 1 Türkiye Grand Prix’ini kazanan Hamilton’a kupasını takdim etti. Ayrıca Başkan Şentop, İngiliz pilotu sosyal medya hesabından da tebrik etti.

Yarış sonrası Twitter hesabından bir paylaşım yapan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, “Formula 1’in İstanbul ayağını kazanan Mercedes Pilotu Lewis Hamilton’ın yeni şampiyonluğunu podyumda tebrik edip, kupasını takdim ettik. Pist çok iyiymiş değil mi şampiyon” ifadelerini kullandı.

Formula 1’in İstanbul ayağını kazanan Mercedes Pilotu Lewis Hamilton’ın yeni şampiyonluğunu podyumda tebrik edip, kupasını takdim ettik. Pist çok iyiymiş değil mi şampiyon. @LewisHamilton#TurkishGP  #F1 pic.twitter.com/p7xiFWNIQG

— Prof. Dr. Mustafa Şentop (@MustafaSentop) November 15, 2020

About bahishaber24

Check Also

Mustafa Cengiz: Galatasaray bu ülkeye voleybolu getirdi

Mustafa Cengiz: Galatasaray bu ülkeye voleybolu getirdi

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nın yeni transferleri için düzenlenen imza …

Translate »