LeBron James’ten ABD seçimleri sonrası olay paylaşım… Trump ve Biden

Dünyaca ünlü basketbolcu LeBron James, ABD’deki başkanlık seçimleri ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Paylaşım, sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

ABD’de başkanlık seçimlerinde 270 Seçiciler Kurulu delegesine ulaşan isim Demokrat Parti adayı Joe Biden oldu. Seçimi kazanan Biden, Donald Trump’ın dört yıllık başkanlığına son verdi. Trump ile yıldızı barışmayan isimlerden biri olan Los Angeles Lakers’ın yıldızı LeBron James, sonuç sonrası çok konuşulan bir paylaşımda bulundu.

Resmi Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan James, kendisinin Andre Iguodala’ya yaptığı bir bloğun fotoğrafını kullandı. Yıldız basketbolcu, kendi yüzünün yerine Biden’i, Iguodala yüzüne ise Trump’ı yerleştirdi. James’in bu paylaşımı, sosyal medyada kısa sürede büyük beğeni topladı. Uzun süre unutulmayacak olan o bloktan James, maçın son anlarında kendi potasına 28 metre uzaktan gelip rakibinin sayısına izin vermemişti.

pic.twitter.com/J40qxvNc82

— LeBron James (@KingJames) November 7, 2020

About bahishaber24

Check Also

Chris Jones, Maccabi’ye transfer oldu

Chris Jones, Maccabi’ye transfer oldu

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Maccabi FOX Tel Aviv, Frutti Extra Bursaspor´dan Chris Jones´u transfer ettiğini …

Translate »