Formula 1 kapsamında hazırlanan tanıtım filmi yayında

Formula 1 öncesinde, Red Bull pilotlarının İstanbulda gerçekleştirdiği tanıtım filmi tüm dünyada yayınlanmaya başladı. Filmde, Scuderia AlphaTauri pilotu Pierre Gasly ve Aston Martin Red Bull Racing pilotu Alexander Albonun RB7 Formula 1 araçlarıyla İstanbul sokaklarında gerçekleştirdikleri sürpriz şovları gösteriliyor.

Dokuz yıl aradan sonra Türkiyede yeniden gerçekleşen Formula 1 öncesinde İstanbul tanıtımı ve AlphaTauri moda markası lansmanı için çekilen film tüm dünyada yayına girdi.

Filmde, dünyaca ünlü pilotlar; Scuderia AlphaTauri pilotu Pierre Gasly ve Aston Martin Red Bull Racing pilotu Alexander Albonun F1 araçlarıyla İstanbulun en güzel cadde ve sokaklarını turladığı anlar gösteriyor. Filmin en dikkat çeken karesi ise hiç şüphesiz pilotların 15 Temmuz Şehitler Köprüsünden saniyeler içinde geçtikleri anlar olarak kayda geçti.

F1 takımlarının bu güzel tanıtım filmiyle İstanbul’umuzun güzellikleri küresel çapta milyonlarca izleyiciye ulaşıyor.

Uluslararası spor organizasyonlarının ülkemizin tanıtımına katkısını çok önemsiyoruz. Benzer projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. pic.twitter.com/yz4ZJ8aNMU

— Fahrettin Altun (@fahrettinaltun) November 26, 2020

About bahishaber24

Check Also

Mustafa Cengiz: Galatasaray bu ülkeye voleybolu getirdi

Mustafa Cengiz: Galatasaray bu ülkeye voleybolu getirdi

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nın yeni transferleri için düzenlenen imza …

Translate »