Erol Bulut’tan Galatasaray sözleri

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Galatasaray ile oynanan maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.
Mücadeleyi değerlendiren Erol Bulut, “İlk başlarda futbolcularımı tebrik ediyorum. Her şeyi yaptık kazanmak için. Gol pozisyonuna da yeterince iyi girdik. Rakibin de birkaç pozisyonu var. Genel anlamda güzel bir maç oldu. Yeni gelenler iyi performans gösterdi ama istediğimiz, yüzde 100 durumda değiller. Bugünkü performanstan memnunum.” ifadelerini kullandı.

“SAMATTA FORVETTE, SAĞINI SOLUNU ARIYORUZ”

0-0’lık sonucu değerlendiren Fenerbahçe’nin hocası, “Pozisyonları daha iyi değerlendirmemiz lazım. Orada arayış içerisindeyiz. Kanatta kim daha iyi, merkezde kim daha iyi… Samatta aramıza katıldı. Forvette yerini alacak. Sağında, solun, arkasında kimi oynatabiliriz, hangisi daha iyi, çalışıyoruz. Kamp dönemi maalesef 1 ay geçti. Tüm futbolcular elimizde yoktu. Orada eksiğiz, geriden geliyoruz. Galatasaray, geçen seneden birlikte, uyumlu.” yorumunu yaptı.

“KAFAMDAKİ 11 YAVAŞ YAVAŞ ŞEKİLLENİYOR”

Erol Bulut, “Haftaya Karagümrük var ve sonrasında ara var. Daha iyi döneceğiz aradan. Kafamdaki 11 yavaş yavaş şekilleniyor, yavaş yavaş.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Ozan Tufan’ın iyi oynadığını kaydeden Bulut, “Ozan Tufan’ı tebrik ediyorum, çok iyi maç oynadı. Ozan’ın Luyindama’ya baskı yapmasını istemiştik, bunu iyi yaptı. Bugün vurduğu bir şutu daha iyi değerlendirse, 1-0 öne geçme şansımız da olacaktı.” dedi.

Samatta’yla başlamadığı için pişman olup olmadığı sorulan teknik adam, “Futbolda sadece bir oyuncuyla değil, 11 oyuncuyla gol atılıyor. Önümüzdeki haftalarda iyi oynadığımızda goller de istediğimiz şekilde olacaktır.” diye konuştu.

About bahishaber24

Check Also

Ajdin Hasic: "Kendime güveniyorum"

Ajdin Hasic: “Kendime güveniyorum”

Beşiktaş’ın ara transfer döneminde Ümraniyespor’a kiralık olarak gönderdiği Ajdin Hasic idmanlardaki başarılı performans ile Teknik …

Translate »