Altay Bayındır: “Fenerbahçe’ye yakışmadı”

Fenerbahçeli kaleci Altay Bayındır, Konyaspor’a 2-0 yenildikleri maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Fenerbahçe’ye yakışmayan bir sonuç aldıklarının altını çizen Altay, “Üzgünüz. Bize yakışmayan bir sonuç aldık. Başarıya dümdüz gidemiyorsun. Engebeli de oluyor. Bulduğumuz pozisyonları gole çevirmeye odaklı çalışmaya devam edeceğiz. Konyaspor’u tebrik ediyorum. Güzel bir gol attılar. Ufak tefek takılmalar oluyor. Bugün bunlardan birini yaşadık. İnşallah yolumuza kaybetmeden devam ederiz. Bu maçtan takım olarak birçok ders çıkarıp bundan sonra bu bilinçle devam ederiz. O kurtarıştan sonra bitmeseydi daha değerli olacaktı. Çalışmaya devam edeceğiz. Bizim üstümüze düşen iyi konsantre olmak, çalışmak ve Fenerbahçe’ye yakışır performans sergilemek” dedi.

AYNAYA DAHA RAHAT BAKMALIYIZ

Konyaspor yenilgisinin kendileri için bir fırsat da olabileceğini ifade eden Altay, “Belki de bu bizim için bir hayırdır. Aynaya daha rahat bakmamızı sağlar. Başarıya dümdüz gidemiyorsun. Böyle şeyler olabiliyor futbolda. Yenmek yenilmek var futbolda. Hatalardan, yenilgilerden ve galibiyetlerden ders çıkarmak. Bu tam derslik bir maç oldu. Umarım bundan sonra daha sağlıklı bir maç olur bundan sonra” şeklinde konuştu.

About bahishaber24

Check Also

Ajdin Hasic: "Kendime güveniyorum"

Ajdin Hasic: “Kendime güveniyorum”

Beşiktaş’ın ara transfer döneminde Ümraniyespor’a kiralık olarak gönderdiği Ajdin Hasic idmanlardaki başarılı performans ile Teknik …

Translate »